Olemme muuttaneet!

Uusi osoite on Ruosilantie 11, 00390 Helsinki.
Tervetuloa tutustumaan!

TULE KÄYMÄÄN
OLEMME MUUTTANEET:
RUOSILANTIE 11
00390 HELSINKI
PIENI MYYMÄLÄ:
ORTONIN TERVEYSPUISTO
TENHOLANTIE 10 B
AVOINNA:
MA KLO 12-16
PE KLO 9-13
AVOINNA
MYYMÄLÄ MA-PE 09-16
sopimuksen mukaan klo 18 asti
TOIMISTO MA-PE 8-16
SOITA MEILLE
Vaihde 029 3400 930
Hoivapalvelut 029 3400 931
Kotisiivous 029 3400 932
Esteettömyysklinikka 029 3400 933
LÄHETÄ SÄHKÖPOSTIA
asiakaspalvelu@toimivakoti.fi
LASKUTUSTIEDOT
Vastaanotamme laskuja sähköisesti:

Verkkolaskuosoite 003724687759

Välittäjän tunnus 003708599126

LASKUTUSTIEDOT
Paperilaskut

Domedi Oy

Ruosilantie 11

00390 Helsinki

HALLINTO

Terhi Kotkansalo
Toimitusjohtaja

040 515 2219

terhi.kotkansalo@toimivakoti.fi

Heli Norokorpi
Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

0400 722 782

heli.norokorpi@toimivakoti.fi

Saara Koskimäki
Talouspäällikkö
(Äitiyslomalla)

029 3400 930

HOIVAPALVELUT

Saija Toropainen
Hoivapalveluista vastaava johtaja

050 526 1290

saija.toropainen@toimivakoti.fi

Inka Itävaara
Inka Itävaara
Vastaava sairaanhoitaja

040 777 1759

inka.itavaara@toimivakoti.fi

KOTISIIVOUS

Jarmo Pääkkönen
Myyntipäällikkö

050 409 6357

jarmo.paakkonen@toimivakoti.fi

Kristiina Kallasmaa
Kristiina Kallasmaa
Palveluesimies
Kotisiivous

040 777 6985

kristiina.kallasmaa@toimivakoti.fi

Kaisa Kukkola
Kaisa Kukkola
Palveluesimies
Kotisiivous

050 362 9789

kaisa.kukkola@toimivakoti.fi

Ida Virtanen
Ida Virtanen
Palveluohjaaja

044 315 0294

ida.virtanen@toimivakoti.fi

Janely Õunap
Janely Õunap
Palveluohjaaja

040 577 4713

janely.ounap@toimivakoti.fi

ESTEETTÖMYYSKLINIKKA

Mira Helander-Djateu
Mira Helander-Djateu
Fysioterapeutti
Asiakkuuspäällikkö

0400 722 935

mira.helander@toimivakoti.fi

Timo Ahlström
Timo Ahlström
Esteettömyyskartoittaja

0440 945 495

timo.ahlstrom@toimivakoti.fi