YHTEYSTIEDOT

TOIMIVA KOTI / DOMEDI OY
HELSINKI, KONALA
RUOSILANTIE 11
00390 HELSINKI
ASIAKASPALVELU AVOINNA KLO 9-16
PUH. 029 3400 930
ASIAKASPALVELU@TOIMIVAKOTI.FI
Toimivan Kodin palvelualueeseen kuuluu Helsinki, Espoo, Kauniainen, Vantaa, Kirkkonummi ja Porvoo sekä lähialueet.
ASIAKASPALVELU
Kodin palvelut ja hoivapalvelut

Puh. 029 3400 930
asiakaspalvelu@toimivakoti.fi

LASKUTUSTIEDOT
Sähköiset laskut:

Verkkolaskuosoite 003724687759

Välittäjän tunnus 003708599126

LASKUTUSTIEDOT
Paperilaskut

Domedi Oy

Ruosilantie 11

00390 Helsinki

HALLINTO

Terhi Kotkansalo
Toimitusjohtaja

040 515 2219

terhi.kotkansalo@toimivakoti.fi

Heli Norokorpi
Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

0400 722 782

heli.norokorpi@toimivakoti.fi

Mari Parpala
Markkinointiassistentti

040 833 3886

mari.parpala@toimivakoti.fi

ASIAKASPALVELU

Caroliina Suvanto
Asiakaspalvelupäällikkö

040 833 4626

caroliina.suvanto@toimivakoti.fi

Iines Lämssä
Asiakaspalvelukoordinaattori

040 777 3546

iines.lamssa@toimivakoti.fi

Maiju Aaltonen
Toimistoassistentti

029 3400 900

maiju.aaltonen@siskonsiivous.fi

HOIVAPALVELUT

Kristiina Hyyryläinen
Hoivan liiketoimintajohtaja

040 860 1660

kristiina.hyyrylainen@toimivakoti.fi

Jaana Vaine
Vastaava sairaanhoitaja

040 775 7591

jaana.vaine@toimivakoti.fi

KOTISIIVOUS

Paula Kauranne
Myyntipäällikkö

040 777 9369

paula.kauranne@toimivakoti.fi

Tanja Huuska
Kotisiivouksen liiketoimintajohtaja

040 1487705

tanja.huuska@toimivakoti.fi

Kadri Sõrmus
Palveluesimies

040 824 1095

kadri.sormus@toimivakoti.fi

Kaisa Kajak
Palveluesimies

040 776 1174

kaisa.kajak@toimivakoti.fi

Janely Õunap
Janely Õunap
Palveluesimies
Äitiyslomalla
Aive Tartu
Palveluohjaaja

040 777 6985

aive.tartu@toimivakoti.fi