YHTEYSTIEDOT

TOIMIVA KOTI / DOMEDI OY
HELSINKI, KONALA
RUOSILANTIE 11
00390 HELSINKI
ASIAKASPALVELU AVOINNA
MA-TO KLO 8-17
PE KLO 8-16
PUH. 029 3400 930
ASIAKASPALVELU@TOIMIVAKOTI.FI
Palvelut kotiin pääkaupunkiseudulla!
Toimivalla Kodilla ei ole enää apuvälinetoimintaa.
Toimivan Kodin palvelualueeseen kuuluu Helsinki, Espoo, Kauniainen, Vantaa, Kirkkonummi ja Porvoo sekä lähialueet.
ASIAKASPALVELU
Kodin palvelut ja hoivapalvelut

Puh. 029 3400 930
asiakaspalvelu@toimivakoti.fi

LASKUTUSTIEDOT
Sähköiset laskut:

Verkkolaskuosoite 003724687759

Välittäjän tunnus 003708599126

LASKUTUSTIEDOT
Paperilaskut

Domedi Oy

Ruosilantie 11

00390 Helsinki

HALLINTO

Terhi Kotkansalo
Toimitusjohtaja

040 515 2219

terhi.kotkansalo@toimivakoti.fi

Heli Norokorpi
Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

0400 722 782

heli.norokorpi@toimivakoti.fi

Mari Parpala
Markkinointiassistentti

040 833 3886

mari.parpala@toimivakoti.fi

Tanja Wilander
Palvelupäällikkö

040 779 9415

tanja.wilander@toimivakoti.fi

ASIAKASPALVELU

Caroliina Suvanto
Asiakaspalvelupäällikkö

040 833 4626

caroliina.suvanto@toimivakoti.fi

Maiju Aaltonen
Toimistoassistentti

029 3400 900

maiju.aaltonen@siskonsiivous.fi

HOIVAPALVELUT

Kristiina Hyyryläinen
Hoivan liiketoimintajohtaja

029 3400 930

Jaana Vaine
Vastaava sairaanhoitaja
Palvelupäällikkö

040 775 7591

jaana.vaine@toimivakoti.fi

Iines Lämssä
Palvelukoordinaattori

040 777 3546

iines.lamssa@toimivakoti.fi

KOTISIIVOUS

Paula Kauranne
Myyntipäällikkö

040 777 9369

paula.kauranne@toimivakoti.fi

Tanja Huuska
Kotisiivouksen liiketoimintajohtaja

040 1487705

tanja.huuska@toimivakoti.fi

Kadri Sõrmus
Palveluesimies

040 824 1095

kadri.sormus@toimivakoti.fi

Kaisa Kajak
Palveluesimies

040 776 1174

kaisa.kajak@toimivakoti.fi

Janely Õunap
Janely Õunap
Palveluohjaaja
Äitiyslomalla
Suvi Tuikkanen
Työvuorosuunnittelija

029 3400 930

suvi.tuikkanen@toimivakoti.fi

Aive Tartu
Palveluohjaaja

040 777 6985

aive.tartu@toimivakoti.fi